130 lat Polaków w Mallet - konkurs grantowy

FUNDACJA VOLENS ogłasza konkurs na organizację małych projektów w obszarze Wydarzenia polonijne za granicą.

Fundacja Volens ogłasza rozpoczęcie konkursu grantowego organizowanego w obszarze „Wydarzenia polonijne za granicą”. Środki przyznane w ramach konkursu, zostaną skierowanego do organizacji polonijnych działających w miejscowości Mallet w Brazylii, przeznaczone będą na realizację małych projektów – do 7000 PLN.

Wnioski można składać w terminie do dnia 12.09.2021r. na wnioski realizowane w terminach 14.09 - 29.12.2021 r

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i instrukcją składania wniosków. Wszelkie pytania należy kierować na adres email ok@fundacjavolens.pl

Szczególną uwagę zalecamy podczas zapoznawania się z terminami składania wniosków, realizacji działań i rozliczeń oraz sprawozdań z realizacji projektów.

Wniosek grantowy znajdą Państwo TUTAJ.

Poniżej prezentujemy załączamy również regulamin konkursu.